Szukaj

Wirtualna harcerska msza święta w Niedzielę Palmową

Wiadomość od Komendantów Chorągwi Harcerek i Harcerzy w USA


Ogłaszamy drugą harcerską mszę św. wirtualną -- tym razem wygłoszoną przez o. Marcina Ćwierz OSPPE, obecnie kapelana kolonii zuchowych w Amerykańskiej Częstochowie. Podczas mszy w niedzielę palmową, o. Marcin internetowo pobłogosławi wszystkie palmy, które będziemy mieć na mszy ze sobą.


Msza będzie odprawiona o 13.00 EDT, tak żeby zachodnie wybrzeże mogło się spokojnie też załapać. Msza będzie wyświetlona na YouTube, ale najłatwiej wejście jest przez stronę www.czestochowa.us. Trzeba przewinąć stroną w dół, znaleźć sekcję livestream i kliknąć na ikonkę youtube. (Połączenie na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCiYBm3vM96AhF-lIFX3hG_g)


O. Marcin również przyjmuje intencje harcerskie, które można mu przesłać na adres: hary472@gmail.com Czuwaj!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Chorągiew Harcerek USA na Instagramie

Chorągiew Harcerek zaprasza na nową stronę Instagramu. Tu możecie oglądać najnowsze zdjęcia z zajęć jednostek naszej Chorągwi. Kliknij tu by nas odwiedzić!

Tydzień Laudato Si'

Drogie Druhny, Ten tydzień (18-24 b.m.) cały kościół katolicki obchodzi tydzień Laudato Si'.  Pięć lat temu papież Franciszek ogłosiś encyklikę "Laudato si'", o środowisku i powiązaniu go z ludzkością

© 2018 PSO-ZHP, Inc. - Girls Div.

 Created with Wix.com

Adres: 

3102 S. Wesley, Berwyn, IL 60402

f_logo_RGB-White_100.png
instagram glyph-logo_May2016.png