Szukaj

Tydzień Laudato Si'

Drogie Druhny,

Ten tydzień (18-24 b.m.) cały kościół katolicki obchodzi tydzień Laudato Si'.  Pięć lat temu papież Franciszek ogłosiś encyklikę "Laudato si'", o środowisku i powiązaniu go z ludzkością, i dlaczego i jak powinniśmy dbać o naszą planetę.  Archidiecezja chicagowska ogłosiła serię wykładów, a we wtorek będzie wykładała phm. Izabela Redlińska, która pracuje jako ekolog ochrony środowiska w Field Museum w Chicago. 


Podaję linki do znalezienia wykładów: https://pvm.archchicago.org/human-dignity-solidarity/care-for-creation-ministry/laudato-si-week

We wtorek, o 15.00 CDT, dhna Iza wygłosi referat "Does Nature Need Cities?" Dziękuję dhnie Alexis Wager, hufcowej hufca Tatry, za przekazanie tej ciekawej informacji.  Zachęcam Was, Druhny, do przysyłania informacji o takich ciekawych wydarzeniach, żebyśmy wszystkie mogły się razem cieszyć osiągnięciami, a przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Czuwaj!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

WędroEcho nr. 3

Zapraszamy do przeczytania chorągwianej eGazetki wędrowniczek - WędroEcho. Trzeci numer już dostępny - kliknij tylko link!

WędroEcho

Zapraszamy do przeczytania chorągwianej eGazetki wędrowniczek - WędroEcho. Drugi numer już dostępny - kliknij tylko link!

© 2018 PSO-ZHP, Inc. - Girls Div.

 Created with Wix.com

Adres: 

3102 S. Wesley, Berwyn, IL 60402

f_logo_RGB-White_100.png
instagram glyph-logo_May2016.png
YouTube logo.jpg