Szukaj

Konferencja Instruktorek “Spływ Strumieni”
Wszystkim nam brakuje możliwości na spotkanie się, na bycie razem na kominkach czy zbiórkach. Pandemia nauczyła nas wykorzystywać nowe platformy techniczne na spotkania, nawet pomimo wielkich odległości. Wykorzystując tę technologię, zapraszamy na pierwszą zbiórkę z serii pod nazwą „Spływ strumieni” dla wszystkich instruktorek Chorągwi. Zbiórka odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę, 24 stycznia b.r. o godz. 17:00 czasu wschodniego (EST), godz. 16:00 czasu centralnego (CST), a 14:00 czasu Pacyfiku (PST). Planujemy spotkanie na 1 godzinę. W programie zbiórki będzie ciekawa prezentacja, okazja na pytania i dyskusję, oraz czas by pobyć razem.

Mamy w Komendzie nadzieję, że większość Druhen weźmie udział w tym spotkaniu, oczywiście w mundurze. Będzie okazja zobaczyć się i, MOŻE, pośpiewać razem. A na pewno usłyszymy coś ciekawego.

Konkretne informacje o podłączeniu zostaną przesłane później. By zgłosić swój udział, proszę odpowiedzieć zwrotnie dzisiaj, ale nie później niż 17 stycznia, na e-adres: hortus@mindspring.com. Mamy pewne ograniczenia ilości uczestniczek, więc proszę zarejestrować się zaraz. Tylko do zgłoszonych druhen zostaną wysłane informacje o podłączeniu. W międzyczasie proszę Druhny o zarezerwowanie sobie jednej popołudniowej godziny w niedzielę, 24 stycznia.

Czuwaj!


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

WędroEcho nr. 4

Zapraszamy do przeczytania chorągwianej eGazetki wędrowniczek - WędroEcho. Czwarty numer już dostępny - kliknij tylko link!

Witaj maj, trzeci maj!

Dziś rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Czuwaj! Konstytucja uchwalona 3 maja 1791 roku ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3